Конфіденційність

Веб-сайтом www.falco.ua керує Falco BV. У цій заяві ми вказуємо, яку інформацію ми збираємо через наш веб-сайт і для чого ця інформація використовується. Дані збираються на цьому веб-сайті за такими каналами:

  1. Контакти, пропозиції та інші форми
  2. Запит на нашу електронну розсилку
  3. Інтернет-магазин
  4. Соціальні мережі

1. Контакти, пропозиції та інші форми

Коли ви вводите інформацію у форму на веб-сайті, Falco BV використовує цю інформацію, щоб відповісти на вашу відповідь. Коли є пропозиція або замовлення, ми зберігаємо вашу інформацію в нашій адміністрації та використовуємо її для надсилання прямої поштової розсилки. Якщо ви вкажете, що більше не бажаєте отримувати цю пряму поштову розсилку (телефоном, цифровим чи письмовим способом), ми негайно видалимо ваші дані.

2. Електронна розсилка

Коли ви замовляєте нашу електронну розсилку, ми зберігатимемо ваші дані в базі даних для надсилання електронної розсилки. Після реєстрації ви отримаєте від нас посилання для підтвердження на свою електронну пошту. Ваша реєстрація буде остаточною лише після підтвердження. Ми використовуємо ваші дані лише для цієї мети і не передаємо їх третім сторонам. Ви можете будь-коли скасувати підписку на кожну розсилку електронних новин за посиланням у нижній частині кожної розсилки.

3. Інтернет-магазин

Якщо ви хочете зробити замовлення через наш інтернет-магазин, ми просимо надати наступну інформацію:

Ці дані використовуються для надання продукту чи послуги, тому зберігаються в нашій адміністрації та в базі даних веб-магазину.

4. Соціальні мережі

Різноманітним контентом на нашому веб-сайті можна поділитися або поставити лайк у соціальних мережах. Falco використовує наведені нижче соціальні мережі. За назвою відповідної соціальної мережі є посилання на її політику конфіденційності (іноді нідерландською або англійською).

Наш веб-сайт містить кнопки для просування («подобається») або поширення («твіт») веб-сторінок у соціальних мережах, таких як Facebook, Twitter тощо. Ці кнопки працюють з використанням фрагментів коду, які надходять із самих відповідних платформ. Файли cookie розміщуються через цей код. Ми не маємо на це впливу. Прочитайте заяву про конфіденційність відповідних платформ (яка може регулярно змінюватися), щоб дізнатися, що вони роблять з вашими (особистими) даними, які вони обробляють за допомогою цих файлів cookie.

Інформація, яку вони збирають, є максимально анонімною. Інформація передається та зберігається Google, Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest, Instagram, YouTube та іншими на серверах у Сполучених Штатах. Google, Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest, Instagram, YouTube та інші зобов’язуються дотримуватися принципів Privacy Shield (див. www.privacyshield.gov) і є філією програми Privacy Shield ЄС, США та Швейцарії. Це означає, що для обробки будь-яких персональних даних існує належний рівень захисту.

Доступ, видалення та конфіденційність

Ви маєте право вимагати доступу до своїх даних, їх виправлення чи видалення. Скористайтеся нашою контактною формою або надішліть електронний лист на адресу info@falco.nl Щоб запобігти зловживанням, ми можемо попросити вас належним чином ідентифікувати себе. Falco BV обробляє всі ваші дані конфіденційно та не продає та не надає адреси чи інші дані третім особам. Falco BV може прийняти рішення змінити цю Заяву про конфіденційність, якщо, у межах, дозволених законом, персональні дані обробляються інакше.